V2587 ONICE NUVOLATO EXTRA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | V2587 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 1 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 280cm / 110inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2600kg |
| Block | V2587 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 6 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 5 |
| Length | 280cm / 110inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1450kg |
| Block | V2587 |
| Color | ORANGE |
| Bundle | 7 |
| Type | ONYX |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 9 |
| Length | 280cm / 110inch |
| Height | 188cm / 74inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2600kg |